Loading…

Hizmetler

Aylık Araç Kiralama

Bireysel ve kurumsal ulaşım taleplerinde öne çıkan aylık araç kiralama iş seyahatlerinden aile tatillerine kadar pek çok zaman dilimi için ideal. 1 ay ile 12 ay arası bir zamanı kapsayan, ihtiyaç duyduğunuz süre kadar kiralama yapabileceğiniz bu opsiyon sayesinde bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin ulaşım çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. İster 1 aylık araç kiralama ister 12 aya varan sürelerde kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı, yol desteği, konforu artıran ek paketler ve zengin araç filosu için siz de sitemizden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumların Filo İhtiyacı İçin Aylık Araç Kiralama

Şirketinizin personeline tek tip, düzenli bir ulaşım hizmeti sağlamak istiyorsunuz ya da şehirlerarası iş seyahatlerinizi konforlu bir araç ile gerçekleştirmek… Filo aylık araç kiralama hizmeti sunduğu zengin seçenekleri sayesinde beklentilerinizi karşılıksız bırakmıyor. İster bir filo ister tek bir araç kiralamak isteyin; kurumsal araç kiralama çözümünüze buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin yılın yarısı kadar bir vakitte filonuz olmasını isterseniz 6 aylık araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda araç talebinize yanıt verecek aylık araç kiralama hizmeti sayesinde kurumsal ulaşımda avantaj elde edebilirsiniz. Uzun prosedürlere gerek duymadan, kolaylıkla dilediğiniz aracı / araçları personeliniz için kiralayabilir, uzun zaman filo sahibi olabilirsiniz. Üstelik bir filo satın almak yerine kiralamayı tercih etmek, kontrol edilmesi güç maliyet durumlarının önüne geçmenize de yardımcı oluyor. Kiralamaya dair operasyonel hizmetler de karmaşık ve kaotik bir süreçten meydana gelebiliyor. Tüm komplike süreci geride bırakarak dilediğiniz zaman aralığında filo sahibi olmak için aylık araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Binek, ticari, 0 km fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz araçları kiralayabilir, filo sahibi olarak personelinizin ulaşım ihtiyacına mükemmelen yanıt verebilirsiniz. Aylık araç kiralama İstanbul, hizmetlerimiz, profesyonel ve çözüm odaklı ekibimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında sizi bekliyor. Hemen kurumsal@sixt.com.tr e-posta adresine talebinizi bildirebilir, hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Aile Tatilinde Konforlu ve Güvenli Ulaşım

Bireysel aylık araç kiralama hizmetinden yararlanarak ister tek başınıza ister sevdikleriniz ile keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Şehir içi dönemsel ulaşım ihtiyaçlarınız için de örneğin 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık araç kiralama gibi 12 aya kadar farklı sürelerdeki taleplerinizde kurumsal@sixt.com.tr mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Operasyonel süreçleri sizin için takip edecek, gerektiğinde yol & yardım desteği ile sorunları çözebilecek bir profesyonelden destek almak için aylık araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarındaki SIXT şubelerimizle ister tatiliniz ister bölgenizdeki dönemsel özel araç talebinize yanıt alabilirsiniz. Bu sayede belirlediğiniz zaman dilimlerinde istediğiniz araca sahip olmanız çok kolay. Aileniz ile çıkacağınız keyifli tatillerinizde aylık araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede tatiliniz esnasında ulaşım sıkıntısı çekmeden, dilediğiniz lokasyonu tercih edebilir, tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. İster keşfedeceğiniz yeni bir kanyon ister gün batımı eşliğinde keyifli bir sürüş ister manzaranın tadını çıkarmak için kilometrelerce yol gideceğiniz bir rota… Sene boyu çalışmanızın ardından hak ettiğiniz o güzel tatilde bireysel aylık araç kiralama konforundan yararlanabilirsiniz. Benzer şekilde; şehir içerisindeki ulaşımınız için de aylarca araç kiralamanız mümkün. Böylece hafta sonu tatil planları, yurt dışından gelen misafirinizi gezdirme ya da çocuğunuzu okuldan alma gibi süreçlerde avantaj kazanabilirsiniz.

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Aylık araç kiralama fiyatları, kiralama sürecine, seçilen araca, güncel piyasa koşullarına, ek paketlere ve benzeri unsurlara göre değişebiliyor. Üstelik avantajı bol kampanyaları takip ederek fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Bu sayede çok daha uyguna aylık araç kiralama hizmetinden yararlanmanız mümkün. Geniş bir skalada ilerleyen aylık araç kiralama fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunuyor. Bunlar kiralamanın başlangıç ve bitiş tarihinden seçilen araç modeline kadar değişebiliyor. Bununla beraber çeşitli indirim fırsatı gibi avantajlar da yakalayabileceğiniz güzel haberler arasında. Otomatik – manuel vites, benzin – dizel yakıt sistemi gibi özelliklere göre değişen araç modelleri içerisinden nokta atışı bir seçim yapabilirsiniz. Kiralama işlemlerine karar verdiyseniz, aracı / araçları kullanacağınız zamandan çok daha önce rezerve de edebilirsiniz. Bu sayede çok daha uygun fiyatlara dilediğiniz aracı istediğiniz kadar kullanmanız mümkün. Ayrıca bebek koltuğundan navigasyona, kaza güvencelerinden koltuk adaptörüne kadar pek çok ek paket ve hizmet de fiyatları etkileyebiliyor. Siz de bireysel ya da kurumsal ulaşım taleplerinize aylık araç kiralama hizmeti ile yanıt alabilirsiniz. Zengin araç filomuzu ve kiralama noktalarımızı inceleyebilir, rezervasyon işlemlerine kolayca başlayabilirsiniz.

SIXT İle Faydalarınız

  • Premium Müşteri Hizmeti
  • Avantajlı Fiyatlar
  • Her Segmentte Araç Filosu
  • 110 Ülkede SIXT Garantisi
  • Araç Kiralamada 100 Yıllık Tecrübe